Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Запад
89 000 €
174 068.87 лв.

(957 €, 1 871.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:35 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 559 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
8-ми от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти'Виктория' продава тристаен обзаведен и просторен апартамент в кв. Запад близо до магазин 'Тарита'. Жилището се състои от хол с тераса, две спални,трапезария с кухненски бокс и втора тераса,баня с тоалетна,отделна тоалетна,перално помещение и мазе. Апартаментът се продава с наличното обзавеждане и техника и е готов за нанасяне или инвестиция. Има подпокривна въздушна възглавница!
Особености
Панел
С преход
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
За контакт:
0895194007

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ВИКТОРИЯ
034/ 0894720500,0898541011
ВИКТОРИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
victoria_pz.imot.bg
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул.Хан Омуртаг 8,партер/пешеходна зона/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Запад
Обява: 1c177616295446787

89 000 €
174 068.87 лв.
История на цената
(957 €, 1 871.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пазарджик, Запад

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност